5 січня на базі нашого закладу було проведено засідання шкільних методичних об'єднань на яких було розглянуте питання: "Практика використання сучасних освітніх технологій та методик навчання предметів у дистанційному форматі.
- Домашня сторінка
- Наша школа
- Про школу
- Адміністрація школи
- Наш колектив
- Життя школи!
- Інформація учням
- Шкільне самоврядування
- Виховна робота
- Для Вас, батьки!
- Підготовка до НМТ
- Психологічна допомога
- Контакти
- Випускники школи
- Шкільні музеї
- Нормативно-правові документи
- Доступ до публічної інформації
- Вакансії
понеділок, 8 січня 2024 р.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
-
Увага! З понеділка 3 листопада розпочинаються осінні канікули! До школи 10 листопада Пам'ятайте про ТЕХНІКУ БЕЗПЕКИ!!!!�Дії під час по...
-
До **Дня захисту дітей** — приєдналися до віртуального флешмобу добра і мрій!


Немає коментарів:
Дописати коментар