04 вересня розпочалося шкільне життя в 14 найменших школярів нашого закладу, тому що вони вперше завітали до школи на перший урок. Маленькі хлопчики та дівчатка познайомилися один з одним, з першою вчителькою Рижою Оленою, зі своєю класною кімнатою. З напутніми словами до першокласників та їх батьків звернулися директор закладу Рижа Людмила та голова сільської ради Тищенко Світлана, які побажали їх успішного навчання та шкільного життя.
- Домашня сторінка
- Наша школа
- Про школу
- Адміністрація школи
- Наш колектив
- Життя школи!
- Інформація учням
- Шкільне самоврядування
- Виховна робота
- Для Вас, батьки!
- Підготовка до НМТ
- Психологічна допомога
- Контакти
- Випускники школи
- Шкільні музеї
- Нормативно-правові документи
- Доступ до публічної інформації
- Вакансії
неділя, 10 вересня 2023 р.
З 1 вересня!
Дорогі діти, вчителі, батьки!
1 вересня - це початок нового навчального року, важливий день в житті кожного учня, вчителя та викладача.
Отже з нагоди дня знань вітаємо усіх з початком навчального року. Бажаю міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони це сила!
Підписатися на:
Дописи (Atom)
-
Увага! З понеділка 3 листопада розпочинаються осінні канікули! До школи 10 листопада Пам'ятайте про ТЕХНІКУ БЕЗПЕКИ!!!!�Дії під час по...
-
До **Дня захисту дітей** — приєдналися до віртуального флешмобу добра і мрій!




