24.06.2023 року у ОКЗ "Орієнтир" Петро-Михайлівської сільської ради відбулося вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту. Випускник – це звучить гордо! Ви готові продовжувати свій шлях по життю. Приймайте випробування з гордо піднятою головою, і ніколи не опускайте руки. Як би не було важко в якийсь момент, пам'ятайте мудрі слова: "Навіть після сильного дощу з'являється красива веселка". Життя складається не тільки з радісних моментів, але ми бажаємо вам щасливого життя, в якому переважатиме мир, веселощі та впевненість у завтрашньому дні!
- Домашня сторінка
- Наша школа
- Про школу
- Адміністрація школи
- Наш колектив
- Життя школи!
- Інформація учням
- Шкільне самоврядування
- Виховна робота
- Для Вас, батьки!
- Підготовка до НМТ
- Психологічна допомога
- Контакти
- Випускники школи
- Шкільні музеї
- Нормативно-правові документи
- Доступ до публічної інформації
- Вакансії
четвер, 20 липня 2023 р.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
-
Увага! З понеділка 3 листопада розпочинаються осінні канікули! До школи 10 листопада Пам'ятайте про ТЕХНІКУ БЕЗПЕКИ!!!!�Дії під час по...
-
До **Дня захисту дітей** — приєдналися до віртуального флешмобу добра і мрій!



Немає коментарів:
Дописати коментар