Понад тисячу монет для онкохворих дітей зібрали у ОКЗ "Орієнтир". Так школярі долучилися до Всеукраїнської акції "Монетки дітям". Під час неї збирають монети номіналом у 25 копійок, які вийшли з обігу торік. Сьогодні ці копійки були відвезені до відділення одного з банків міста. Там їх перешлють благодійному фонду "Таблеточки". Дякуємо всім, хто долучився до акції.
- Домашня сторінка
- Наша школа
- Про школу
- Адміністрація школи
- Наш колектив
- Життя школи!
- Інформація учням
- Шкільне самоврядування
- Виховна робота
- Для Вас, батьки!
- Підготовка до НМТ
- Психологічна допомога
- Контакти
- Випускники школи
- Шкільні музеї
- Нормативно-правові документи
- Доступ до публічної інформації
- Вакансії
понеділок, 4 жовтня 2021 р.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
-
Увага! З понеділка 3 листопада розпочинаються осінні канікули! До школи 10 листопада Пам'ятайте про ТЕХНІКУ БЕЗПЕКИ!!!!�Дії під час по...
-
До **Дня захисту дітей** — приєдналися до віртуального флешмобу добра і мрій!

Немає коментарів:
Дописати коментар